تبلیغات
روان تست ها - چگونه به رقص مانند الویس پریسلی

چگونه به رقص مانند الویس پریسلی

شنبه 11 دی 1395 12:56 ق.ظ

 

چگونه به رقص مانند الویس پریسلی

 • چگونه به رقص مانند الویس پریسلی

  الویس یک هنرمند مشهور که واقعا جای خود را در کتاب های تاریخ سمان، نه تنها با موسیقی او بود، اما با رقص خود نیز هست. عملکرد او به عنوان نشاط و نامناسب تلقی می شد، زیرا از پاسخ او را از زنان و دختران در مخاطبان خود استخراج است، بسیاری از فیلم از دختران فریاد و گریه در حالی که تماشای او انجام وجود دارد. او نمایشگاه بازیگوشی خاص و برخی از حرکت خود را بسیار تحریک کننده جنسی. برای درک حرکات رقص خود را در طول زندگی حرفه ای او، ما باید در اوایل شروع خود را نگاه کنید و که در آن حرکت می کند را در وهله اول آمد.

  در سال ۱۹۵۴ “که همه حق” منتشر شد و در رادیو و تلویزیون به چنین موفقیت بازی ، که آن را به خوبی ممکن است با اولین دستیابی به موفقیت خود اعتبار شود. صدای خود را با موفقیت بلوز سیاه و سفید و موسیقی ووگی boogie-، که دقیقا همان چیزی است سام فیلیپس (رئیس وقت سان رکوردز) به دنبال آن بود آمیخته بود. در اولین اجرای پرداخت خود را در اورتون پارک باند شل در ۳۰ جولای همان سال پاهای خود شروع به لرزش بدون کنترل در حالی که انجام. شلوار گسترده ای پا سست او جنبش برجسته و از آن ساخته شده دختران در مخاطب فریاد با لذت. آنها هرگز ندیده بود کسی انجام است که راه. پس از این عملکرد است که الویس شروع ترکیب بیشتر از پا تکان دادن حرکات به عمل او بود. پا متناوب خم شدن به دوران لگن و کشش ران که برای بسیاری از مخاطبان سانسور شدند نقل مکان کرد. او اغلب در ویدئو تنها از کمر به بالا ثبت شد.

  برای انجام این حرکت کلاسیک ایستاده با پاهای خود را جدا از هم و به عنوان شما بلند پاشنه راست خود را به خارج از زمین، خم شدن زانوی راست خود را و شروع به چرخش زانو خود را در یک دایره. اجازه دهید که دایره گسترده تر، اما ترک پا خود را در تماس با زمین. شما می توانید نزدیک به کوه در می رم پای خود را به طوری که بالای انگشتان پا در حال مسواک زدن زمین در طول یک چرخش، و حتی پای دیگر خم به پایین تر.

  همه از حرکت در این مقاله کامل الویس خود را صحنه و لباس! بخش مهم دیگری (از هر صحنه و لباس موفق الویس یک کلاه گیس خوب است، که شما می توانید در هر کلاه گیس صحنه و لباس آنلاین (فروشگاه است که کلاه گیس آفریقایی، کلاه گیس دلقک پیدا کنید، و مانند دیگر حرکت می کند کلاسیک از الویس است. در این ویدئو را برای “مورد استفاده قرار گرفت زندان راک “بود قطب مامور اتش نشانی در مجموعه ای از که ساقه وجود دارد و او را در قطب با شانه خود را بدون چربی، و مهار قطب بین گردن و شانه تکیه کمی به جلو، و با پاهای خود را گسترش، حرکت سر و نوسان خود باسن خود را به سمت همان به ضرب و شتم از موسیقی است. اسلحه خود را نیز گسترده شد و نگاه خود را در طول این حرکت را کاهش داده بود.

  الویس کمربند سیاه در کاراته بود و همچنین به مطالعه جو- jitsu، و حال علاقه به دیگر هنرهای رزمی و همچنین به عنوان او ادامه داد: انجام و در حال تحول در زندگی حرفه ای خود را آغاز کرد تا ترکیب برخی از هنرهای حرکت رزمی را به عمل خود را به خصوص در طول اجرای برنامه وگاس او است که اغلب دیده حرکات کونگ فو با دست و بدن او. او در خوب لباس شناخته شده است، او اغلب در ضربه دورانی در هوا در یک لحظه مناسب در یک آهنگ را پرتاب کند. آیا شما می خواهید به استفاده از ضربه زدن او زانو، باسن نوسان دار، پاها ژله، پمپاژ مفصل ران، یا کونگ فو آغاز است، ویدئو کافی وجود دارد آنلاین برای کمک گرفتن آن را حق.

  همچنین می خواهم به اطلاع سر خود جنبش. هر چه رقص حرکت شما را انتخاب کنید به کار به جلو و جعل هویت الویس خود، مطمئن شوید که شما یک کلاه گیس خوب الویس که باقی خواهد ماند در زمانی که شما “لرزش، سر و صدا و رول”!

  منبع

برچسب ها: چگونه ، به ، رقص ، مانند ، الویس ، پریسلی ،